Targi CES – Samsung

Samsung szykuje się na wielką styczniową premierę. Czy za niecały miesiąc poznamy nowy telefon z serii Galaxy?

Targi CES to jedna z najważniejszych imprez technologicznych, to tam poznajemy najnowsze trendy oraz sprzęty, które w danym roku nie będą schodzić z kolumn portali branżowych. Oprócz kolejnych wersji flagowych serii urządzeń prezentuje się tam zupełnie innowacyjne rozwiązania, o których nigdy wcześniej nikt głośno nie wspominał. Samsung już teraz zaprasza nas na swoje stanowisko i zapowiada prezentację czegoś niesamowitego.

Aby nie zdradzić zbyt wiele, firma umieściła w sieci dość enigmatyczny filmik, z którego wynika tylko tyle, że nowe urządzenie będzie innowacyjne, designerskie, cudowne, spełni nasze marzenia i przybliży nas do przyszłości. Czy już wiesz, co to może być?

Nie tylko ty rozkładasz ręce po obejrzeniu tego filmu. Raczej nie spodziewamy się zobaczyć na targach Samsunga Galaxy S4, będzie na to za wcześnie: zgodnie z harmonogramem wydawniczym firmy, nowy smartfon z serii S powinien pojawić się dopiero pod koniec marca, zatem prezentowanie go na dwa miesiące przed oficjalnym startem sprzedaży nie byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Tajemniczy gadżet może być równie dobrze lodówką jak i telewizorem, kamerą czy nawet pralką, w końcu Samsung słynie nie tylko z produkcji świetnych telefonów. Chociaż z drugiej strony możemy poznać konkurencję dla urządzeń Galaxy, giętkie, wodoodporne smartfony z przyszłości, lub telefony zintegrowane z okularami do obsługi rzeczywistości rozszerzonej.

Przeprowadzki Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *